ZZM > Sport


Sport

Jsme výhradním distributorem sportovní výživy INKOSPOR. Jedná se o německou značku sportovní a speciální výživy určenou pro všechny typy sportovců a zdravý životní styl.

Výživa INKOSPOR se vyznačuje nejvyšší farmaceutickou kvalitou. Všechny produkty procházejí před uvedením na trh důkladnými potravinářskými testy a chemickými a mikrobiologickými analýzami dle nejnovějších sportovně-vědeckých poznatků a v souladu s evropským právem regulujícím potravinářský a farmaceutický průmysl.

Výrobky INKOSPOR vznikají v mateřské společnosti Nutrichem, která se mimo jiné věnuje i vývoji a výrobě léků. Nutrichem také spolupracuje se Světovou antidopingovou agenturou (WADA).

V čem nám může být sportovní výživa užitečná?

Delší vytrvalost, lepší kondice, větší síla, hubnutí a spalování tuků, formování postavy a kvalitní regenerace po výkonu, to jsou cíle, které od sportování většina z nás očekává. Výživa INKOSPOR nám pomáhá těmto cílům lépe dostát. Produkty INKOSPOR jsou určeny všem sportovcům, kteří chtějí ze svého tréninku vytěžit maximum.

INKOSPOR nabízí širokou škálu výrobků vhodných pro všechny typy sportů, jako je cyklo či spinning, fitness, atletika, lyžování, fotbal, hokej a jiné kolektivní sporty, tenis, golf, kulturistika, nebo při redukci hmotnosti.

Výrobky INKOSPOR se dělí do dvou základních produktových řad: Active a X-Treme .

Řada Active je určena pro lidi, kteří jí zdravě, sportují a chtějí si udržet štíhlou postavu a dobrou kondici. Výrobky Active dodají trénovanému tělu optimální množství potřebných látek a živin, díky kterým bude organismus ve skvělé kondici a rovnováze.

Součástí řady Active jsou také produkty s označením Balance. Ty byly vyvinuty speciálně pro ženy, které se rozhodly zhubnout či zformovat svoji postavu.

Produktová řada X-Treme představuje řešení pro profesionální sportovce a pro lidi, kteří velmi intenzivně sportují. Optimální výživa vzhledem k fyzické zátěži je alfou a omegou zdravého pohybu.

Podrobnější informace o sportovní výživě INKOSPOR najdete na webových stránkách www.inkospor.cz